Gamle resultater

Gamle resultater

 

Resultater hentet fra den gamle hjemmesiden.

Resultater fra runderingstevne 10.-11.mars 2012

Lørdag 10. mars, Dommer: Svein Stangeland og Alf Skaar

Klasse A

1

Kim Leo Stagsted

Cefeus Kaiser Stryx

Australian Kelpie

612,5

GODKJENT/CERT

2

Terje Sandstå

Vargfjells Kenza

Schäferhund

568,5

GODKJENT

3

Torhild Hanssen Tunge

Mallekraft's Brenda The Brakeless

Malinois

555,5

GODKJENT

4

Gro Gitlesen

Bocopie's Allegro

Australian Kelpie

490,5

GODKJENT

5

Per Arne Bakke

Breakpoint's Harley Of Okey

Groenendael

 

BRUTT

Klasse B

1

Tom Larsen

Rysseberget's R-Jerry

Riesenschnauzer

584,5

GODKJENT/OPPRYKK

2

Henning Hysing

Ace of Spades

Border Collie

542,5

GODKJENT/OPPRYKK

3

Ellen Felker

Bocopie's Abby

Australian Kelpie

437,5

GODKJENT

4

Kari Godeseth

Bocopie's Agat

Australian Kelpie

172

IKKE GODKJENT

Klasse C

1

Mette Løland

Foxearth Special Force

Collie Korthår

366

GODKJENT

Klasse D

1

Mabel Arni Brekke

Gucci Van De Biezenhoeve

Malinois

315

GODKJENT/OPPRYKK

2

Eric Sandvold

Tangterr's In Red Ruby

Irish Softcoated Wheaten Terrier

109

IKKE GODKJENT

Søndag 11. mars, Dommer: Svein Stangeland og Alf Skaar

Klasse A

1

Kim Leo Stagsted

Cefeus Kaiser Stryx

Australian Kelpie

598

GODKJENT/CERT

2

Gro Gitlesen

Bocopie's Allegro

Australian Kelpie

543

GODKJENT

3

Tom Larsen

Rysseberget's R-Jerry

Riesenschnauzer

539

GODKJENT

4

Henning Hysing

Ace of Spades

Border Collie

536,5

GODKJENT

5

Per Arne Bakke

Breakpoint's Harley Of Okey

Groenendael

531,5

GODKJENT

6

Terje Sandstå

Vargfjells Kenza

Schäferhund

422,5

GODKJENT

7

Torhild Hanssen Tunge

Mallekraft's Brenda The Brakeless

Malinois

 

BRUTT

Klasse B

1

Marit Brevik

Modesty Blaise

Border Collie

483

GODKJENT

2

Ellen Felker

Bocopie's Abby

Australian Kelpie

446,5

GODKJENT

3

Kari Godeseth

Bocopie's Agat

Auatralian Kelpie

 

BRUTT

Klasse C

1

Mabel Arni Brekke

Gucci Van De Biezenhoeve

Malinois

477

GODKJENT

2

Mette Løland

Foxearth Special Force

Collie Korthår

395,5

GODKJENT

Klasse D

1

Eric Sandvold

Tangterr's In Red Ruby

Irish Softcoated Wheaten Terrier

98,5

IKKE GODKJENT

Resultater fra sporstevnet 30. oktober 2011

Søndag 30. oktober, Dommer: Erling Aarbakke og Kari Meyer Myrland

Klasse A

1

Liv Randi Lund

Zagal's G-Zaga

Malinois

596,5

GODKJENT/CERT

2

Finn Hugo Øien

Hyper

Border Collie

595

GODKJENT/CERT

3

Jeanette Hatteberg

Deepeyes Talia al Ghul I

Austrailian Kelpie

560

GODKJENT

4

Terje Sandstå

Vargfjells Kenza

Schäferhund

 

BRUTT

Klasse B

1

Inger Lise Gundersen

Ariens Zaga

Schäferhund

426,5

GODKJENT

2

Bernt Bjorheim Hinna

Brandefjellet's Molly

Schäferhund

381

GODKJENT

3

Bjørn Flikke

Ronja D'Royal av Scäferborgen

Schäferhund

366

GODKJENT

4

Marit Brevik

Modesty Blaise

Border Collie

 

BRUTT

Klasse C

1

Ragnhild Uldal

Hassemans Tore

Schäferhund

497

GODKJENT/OPPRYKK

Klasse D

1

Tore Bjorheim Hinna

Brandfjellet's Mizzie

Schäferhund

282,5

GODKJENT/OPPRYKK

2

Audhild Mæland

Myrullen's Kvikke Lotta

Border Collie

281,5

GODKJENT/OPPRYKK

3

Linda MArie Runde

Show Them The World Is Not Enough

Eng. Springer Spaniel

210,5

GODKJENT

Resultater fra runderingstevnet 8.-9. oktober 2011

Lørdag 8. oktober, Dommer: Svein Stangeland og Geir Larsen

Klasse A

1

Turid Stavn

Somollis Gulli

Border Collie

542

GODKJENT/CERT

2

Per Arne Bakke

Breakpoint's Harley O' Okey

Groenendael

519

GODKJENT

3

Jane Pedersen

Alex Trassento

Border Collie

514,5

GODKJENT

4

Terje Sandstå

Vargfjells Kenza

Schäferhund

462

GODKJENT

Klasse B

1

Gro Gitlesen

Bocopie's Allegro

Australian Kelpie

522,5

GODKJENT/OPPRYKK

2

Ellen Felker

Bocopie's Abby

Australian Kelpie

444,5

GODKJENT

3

Marit Brevik

Modesty Blaise

Border Collie

430,5

GODKJENT

4

Gro Steinarson

Middlegate Candy ¨Kelly¨

Labrador

 

BRUTT

Klasse C

1

Mette Løland

Foxearth Special Force

Collie Korthår

410

GODKJENT

2

Elin Søisdal

Dailou's Caledonia Amigo

Border Collie

212,5

IKKE GODKJENT

Klasse D

1

Siv Omholt

Baily

Border Collie

275

GODKJENT/OPPRYKK

2

Arvid Vetaas

Lex Av Midälvaland

Schäferhund

137

IKKE GODKJENT

Søndag 9. oktober, Dommer: Svein Stangeland og Geir Larsen

Klasse A

1

Turid Stavn

Somollis Gulli

Border Collie

594

GODKJENT/CERT

2

Jane Pedersen

Alex Trassento

Border Collie

578,5

GODKJENT

3

Per Arne Bakke

Breakpoint's Harley O' Okey

Groenendael

525

GODKJENT

4

Terje Sandstå

Vargfjells Kenza

Schäferhund

503

GODKJENT

5

Gro Gitlesen

Bocopie's Allegro

Australian Kelpie

 

BRUTT

Klasse B

1

Ellen Felker

Bocopie's Abby

Australian Kelpie

455

GODKJENT

2

Gro Steinarson

Middlegate Candy ¨Kelly¨

Labrador

429,5

GODKJENT

3

Marit Brevik

Modesty Blaise

Border Collie

416

GODKJENT

Klasse C

1

Siv Omholt

Baily

Border Collie

494,5

GODKJENT/OPPRYKK

2

Elin Søisdal

Dailou's Caledonia Amigo

Border Collie

335,5

GODKJENT

3

Mette Løland

Foxearth Special Force

Collie Korthår

297

IKKE GODKJENT

Klasse D

1

Arvid Vetaas

Lex Av Midälvaland

Scäferhund

186

GODKJENT

Resultater fra runderingstevne 12.-13. mars 2011

Lørdag 12. mars, Dommer: Tommy Thøgersen

Klasse A

1

Turid Stavn

Somollis Gulli

Border Collie

594,5

GODKJENT/CERT

2

Erling Aarbakke

Kjekkas

Border Collie

495

GODKJENT

Klasse B

1

Terje Sandstå

Vargfjells Kenza

Schäferhund

445

GODKJENT

2

Ellen Felker

Bocopie's Abby

Austrailian Kelpie

 

BRUTT

Klasse C

1

Kari Godeseth

Vestpolen's Clarissa

Schäferhund

394,5

GODKJENT

2

Mette Løland

Foxearth Special Force

Collie Korthår

282,5

IKKE GODKJENT

Søndag 13. mars, Dommer: Tommy Thøgersen

Klasse A

1

Turid Stavn

Somollis Gulli

Border Collie

604,5

GODKJENT/CERT

2

Erling Aarbakke

Kjekkas

Border Collie

574

GODKJENT

Klasse B

1

Terje Sandstå

Vargfjells Kenza

Schäferhund

474,5

GODKJENT

2

Ellen Felker

Bocopie's Abby

Australian Kelpie

 

BRUTT

Klasse C

1

Kari Godeseth

Vestpolen's Clarissa

Schäferhund

319

GODKJENT

Resultater fra sporstevnet 31. oktober 2010

Søndag 31. oktober, Dommer: Erling Aarbakke

Klasse A

1

Marit Brevik

Zagals Gere

Malinois

519,5

GODKJENT

2

Fredrik Hansen

Bribories Exo

Riesenschnauzer

471

GODKJENT

3

Carina Tollefsen

Nanduhria's Caranthir

Groenendael

 

BRUTT

4

Finn Hugo Øien

Hyper

Border Collie

 

BRUTT

5

Turid Stavn

Somollis Gulli

Border Collie

 

BRUTT

Klasse B

1

Inger Lise Gundersen

Ariens Zara

Schäferhund

484,5

GODKJENT

2

Mariann Henriksen

Shirocky's Deilige Dagdrøm

Tervueren

347

GODKJENT

3

Bjørn Flikke

Ronja D'Royal Av Schäferborgen

Schäferhund

 

BRUTT

Klasse C

1

Siw D. Endresen

Brakeless Abra Kadabra

Malinois

 

BRUTT

Klasse D

1

Ragnhild Uldal

Hassemans Tore

Schäferhund

240

GODKJENT/OPPRYKK

Resultater fra runderingstevnet 9.-10- oktober 2010

Lørdag 9. oktober, Dommer: Øyvind Halvorsen og Geir Larsen

Klasse A

1

Jane Pedersen

Alex Trassento

Border Collie

604,5

GODKJENT/CERT

2

Torhild Hanssen Tunge

Mallekraft's Brenda The Brakeless

Malinois

558,5

GODKJENT

3

Liv Randi Lund

Zagal's G-Zaga

Malinois

552,5

GODKJENT

4

Marit Brevik

Zagal's Gere

Malinois

541,5

GODKJENT

5

Turid Stavn

Somollis Gulli

Border Collie

528,5

GODKJENT

Klasse B

1

Gro Gitlesen

Bocopie's Allegro

Australian Kelpie

427,5

GODKJENT

2

Mette Madsen Falck

Borntobe Zpes

Border Collie

419

GODKJENT

3

Ellen Felker

Bocopie's Abby

Australian Kelpie

394

GODKJENT

Klasse C

1

Kari Godeseth

Vestpolen's Clarissa

Schaferhund

355,5

GODKJENT

2

Mette Løland

Foxearth Special Force

Collie Korthår

256

IKKE GODKJENT

3

Trine Holm

Vargfjells Just In Time

Schäferhund

215,5

IKKE GODKJENT

4

Sissel Mestad

Elmina's Diamonds Are Forever

Airdale Terrier

205

IKKE GODKJENT

Søndag 10. oktober, Dommer: Øyvind Halvorsen og Geir Larsen

Klasse A

1

Torhild Hanssen Tunge

Mallekraft's Brenda The Brakeless

Malinois

555,5

GODKJENT/CERT

2

Liv Randi Lund

Zagal's G-Zaga

Malinois

553,5

GODKJENT/CERT

3

Marit Brevik

Zagal's Gere

Malinois

401

IKKE GODKJENT

4

Jane Pedersen

Alex Trassento

Border Collie

 

BRUTT

5

Turid Stavn

Somollis Gulli

Border Collie

 

BRUTT

Klasse B

1

Mette Madsen Falck

Borntobe Zpes

Border Collie

468,5

GODKJENT

2

Ellen Felker

Bocopie's Abby

Australian Kelpie

171

IKKE GODKJENT

3

Gro Gitlesen

Bocopie's Allegro

Australian Kelpie

167,5

IKKE GODKJENT

Klasse C

1

Kari Godeseth

Kathinka

Jack Russel Terrier

349

GODKJENT

2

Sissel Mestad

Elmina's Diamonds Are Forever

Airdale Terrier

336,5

GODKJENT

3

Mette Løland

Foxearth Special Force

Collie Korthår

309

GODKJENT

4

Trine Holm

Vargfjells Just In Time

Schäferhund

 

IKKE GODKJENT

Resultater fra runderingstevne 22.-23. mai 2010

Lørdag 22. mai, Dommer: Øyvind Halvorsen og Geir Larsen

Klasse A

1

Turid Stavn

Somollis Gulli

Border Collie

597

GODKJENT/CERT

2

Erling Aarbakke

Kjekkas

Border Collie

561,5

GODKJENT

3

Jane Pedersen

Alex Trassento

Border Collie

560

GODKJENT

4

Per Arne Bakke

Breakpoint's Harley O Okey

Groenendael

545

GODKJENT

5

Kari Strædet

Fiva's Charg

Leonberger

480,5

GODKJENT

Klasse B

1

Ellen Felker

Bocopie's Abby

Auatralian Kelpie

318

GODKJENT

Klasse C

1

Gro Gitlesen

Bocopie's Allegro

Australian Kelpie

437

GODKJENT/OPPRYKK

2

Kari Godeseth

Kathinka

Jack Russel Terrier

371

GODKJENT

3

Mette Løland

Foxearth Special Force

Collie Korthår

321

GODKJENT

4

Marit Brevik

Modesty Blaise

Border Collie

 

BRUTT

Klasse D

1

Mette Madsen Falck

Borntobe Zpes

Border Collie

260

GODKJENT/OPPRYKK

2

Trine Holm

Vargfjells Just In Time

Schäferhund

238

GODKJENT/OPPRYKK

Søndag 23. mai, Dommer: Øyvind Halvorsen og Geir Larsen

Klasse A

1

Turid Stavn

Somollis Gulli

Border Collie

612

GODKJENT/CERT

2

Jane Pedersen

Alex Trassento

Border Collie

584

GODKJENT

3

Per Arne Bakke

Breakpoint's Harley O Okey

Groenendael

554

GODKJENT

4

Marit Brevik

Zagals Gere

Malinois

540

GODKJENT

5

Erling Aarbakke

Kjekkas

Border Collie

 

BRUTT

Klasse B

1

Gro Gitlesen

Bocopie's Allegro

Australian Kelpie

425,5

GODKJENT

2

Ellen Felker

Bocopie's Abby

Australian Kelpie

 

IKKE GODKJENT

Klasse C

1

Kari Godeseth

Bocopie's Agat

Australian Kelpie

433,5

GODKJENT/OPPRYKK

2

Mette Madsen Falck

Borntobe Zpes

Border Collie

406

GODKJENT

3

Trine Holm

Vargfjells Just In Time

Schäferhund

339

GODKJENT

4

Mette Løland

Foxearth Special Force

Collie Korthår

 

IKKE GODKJENT

Klasse D

1

Kari Strædet

Ulvehiets Ailo

Schäferhund

223,5

GODKJENT

Resultater fra runderingstevnet 20.-21. mai 2010

Lørdag 20. mars, Dommer: Arvid Strømsvik og Geir Larsen

Klasse A

1

Turid Stavn

Somollis Gulli

Border Collie

625,5

GODKJENT/CERT

2

Erling Aarbrekke

Kjekkas

Border Collie

581

GODKJENT

3

Kari Strædet

Fiva's Charg

Leonberger

518,5

GODKJENT

4

Marit Brevik

Zagal's Gere

Malinois

507

GODKJENT

5

Liv Randi Lund

Zagal's G-Zaga

Malinois

458

GODKJENT

Klasse C

1

Ellen Felker

Bocopie's Abby

Australian Kelpie

429,5

GODKJENT/OPPRYKK

2

Mette Løland

Foxearth Special Force

Collie Korthår

296

IKKE GODKJENT

Klasse D

1

Kari Godeseth

Bocopie's Agat

Australian Kelpie

223

GODKJENT

2

Gro Gitlesen

Bocopie's Allegro

Australian Kelpie

214

IKKE GODKJENT

Søndag 21. mars, Dommer: Arvid Strømsvik og Geir Larsen

Klasse A

1

Erling Aarbakke

Kjekkas

Border Collie

581

GODKJENT/CERT

2

Marit Brevik

Zagal's Gere

Malinois

556,5

GODKJENT

3

Turid Stavn

Somollis Gulli

Border Collie

555,5

GODKJENT

4

Liv Randi Lund

Zagal's G-Zaga

Malinois

540

GODKJENT

5

Kari Strædet

Fiva's Charg

Leonberger

538,5

GODKJENT

Klasse B

1

Ellen Felker

Bocopie's Abby

Australian Kelpie

319

GODKJENT

Klasse C

1

Mette Løland

Foxearth Special Force

Collie Korthår

365

GODKJENT

Klasse D

1

Gro Gitlesen

Bocopie's Allegro

Australian Kelpie

296

GODKJENT/OPPRYKK

2

Kari Godeseth

Bocopie's Agat

Australian Kelpie

234

GODKJENT/OPPRYKK

Følg oss på facebook

 

Du finner oss også på Facebook, under gruppenavnet "Klepp Brukshund Klubb". Der legger vi også ut info om hva som foregår i klubben.

Klepp Brukshund Klubb

P.B 201, 4358 KLEPPE

917 90 044 / 951 51 083

post@klepp-brukshundklubb.no

Kontakt oss

Treningstider

 

Vi trener onsdager og helger. Sted kommer litt ann på hva vi skal trene på og varrierer en del.

 

Onsdag: 18:00 to 20:00

Lørdag: 11:00 to 16:00 (viderekomne)

Søndag: 11:00 to 16:00 (viderekomne)

© Copyright. All Rights Reserved.